KATEGORIA

TYP OFERTY

CIEKAWE MIEJSCA NA EVENT, KONFERENCJE LUB WYJAZD INTEGRACYJNY

Jak grzyby po deszczu wyrastają coraz to nowsze ośrodki specjalizujące się w obsłudze klienta biznesowego. Nie wystarczy już sala konferencyjna i przysłowiowy „dach nad głową”. Hotele prześcigają się w oferowaniu usług dodatkowych, począwszy od zaplecza Spa&Wellness , zaplecza sportowego (siłownie, korty do tenisa, squasha) po restauracje tematyczne i kluby nocne. Wszystko po to by klient czuł się dopieszczony oraz zechciał polecić nasze miejsce znajomym i oczywiście wrócić w przyszłości.


Konferencjekonferencjekonferencje


Sprawdź polecane obiekty


konferencje organizacjaorganizacja konferencjiorganizacja konferencji


Obiekty możemy podzielić zatem na dwie grupy:  1. 1. Miasto

  2. 2. Poza miastem.


O ile pierwsza grupa w miastach kluczowych jak Warszawa, Poznań, Wrocław, Kraków czy Katowice  jest mocno obłożona (terminy w przypadku większych projektów trzeba bukować przynajmniej z rocznym wyprzedzeniem) to pozostałe miasta muszą angażować rozwinięte oferty i promocje, w celu przeciągnięcia klienta biznesowego. Zdecydowanie ta propozycja oferuje łatwiejszą logistykę dla gości oraz samego organizatora, ze względu na m.in. dogodny dojazd.


Druga grupa (poza miastem) jest atrakcyjną opcją dla spotkań zamkniętych, na których logistyka dojazdu, organizacji jest wkalkulowana w proces, a oferta danego miejsca rekompensuje związane z tym koszty.


...więcej szczegółowych propozycji na wyjazd integracyjny znajdziesz na stronie Team&Personal, jeżeli planujesz organizację konferencji w Krakowie i poszukujesz sprawdzonej obsługi - zapraszamy na specjalnie do tego celu dedykowaną stronę Konferencje24.eu


MICE4u.pl


WOJEWÓDZTWO

PODSTRONY


Piknik firmowy w K...
Kategoria: Obsługa
Podkategoria: Piknikowe tereny
Typ oferty: Piknik
Cena: 0 zł
Eventy tematyczne...
Kategoria: Pokazy
Podkategoria: Tematyczne
Typ oferty: Eventy
Cena: 0 zł
Piknik firmowy Kra...
Kategoria: Obsługa
Podkategoria: Piknikowe tereny
Typ oferty: Piknik
Cena: 0 zł
Team building dla ...
Kategoria: Obsługa
Podkategoria: Trenerzy
Typ oferty: Team building
Cena: 0 zł
budowanie zespołu, Team building, wyjazdy integracyjne, imprezy integracyjne, eventy, szkolenia biznesowe, gry integracyjne, imprezy plenerowe, piknik firmowy, incentive, imprezy dla firm, Kraków, Warszawa, Katowice, imprezy firmowe, organizacja eventów, organizacja konferencji, szkolenia dla firm, wieczór tematyczny, konferencje, outdoor, organizacja konferencji, DJ, koncerty, artyści, agencja muzyczna, covery, karaoke, pokazy tańca, dobry konferansjer