KATEGORIA

TYP OFERTY

ZIMOWE WYJAZDY INTEGRACYJNE

Firmy coraz częściej rozglądają się nad możliwością organizacji aktywnego spotkania firmowego, w formule wyjazdu integracyjnego, mającego a celu określenie planów na bieżący rok kalendarzowy, wypracowanie nowej strategii czy też po prostu uzupełnienia szkolenia lub konferencji o elementy dodatkowe.


Doskonałą propozycją są zatem w okresie zimowym sporty wykorzystujące aktualną aurę za oknem. Mogą to być wyprawy skuterami, zajęcia na stoku lub..... to o czym chcieliśmy napisać Wyprawy Skitourowe.


teambuilding


Skituring to doskonała aktywność łącząca elementy przygody wyprawowej z jazdą na nartach w dziewiczych śniegach. Aktywność ta nie wymaga ponadprzeciętnych umiejętności, a dodatkowo może być doskonałym wprowadzeniem do przygody na nartach w ogóle. (oczywiście wykluczamy wtedy zjazdy w skomplikowanym terenie )


Najbezpieczniejszym terenem do uprawiania tej aktywności są np. Gorce. Można znaleźć tutaj wycieczki 2-3 godzinne jak i piękne pętle całodzienne. Gorąca herbata na Turbaczu i widok na tatry wynagrodzą nam wysiłek a zjazd na dół to już wisienka na torcie...


zimowe wyjazdy integracyjne


Na ekwipunek składają się :


Narty ( w zależności od preferencji dobieramy szerokość narty od 65mm do nawet 130mm szerokości pod butem) Im szersza narta tym większa wyporność na śniegu i większa frajda z jazdy, ale niestety tym większy ciężar – dlatego szerokie narty nie są przeznaczone na wycieczki po Beskidach i reglach.


Wiązania – dzielące się głównie na dwa typy: szynowe (czyli podobne trochę do wiązań zjazdowych oraz wiązania kłowe.  Generalnie założeniem takich wiązań jest możliwość uwolnienia pięty podczas podejścia i usztywnienia jej podczas zjazdu.


Foki – to kolejny element niezbędny do swobodnego turowania. Jest to w wielkim skrócie kawałek dywanu :-) z klejem, posiadający włosie ułożone w jednym kierunku. Czyli idziemy do góry z włosem, a w dół pod włos (czyli narta zaciera się i nie zjeżdża w dół, umożliwiając tym samym podejście)


Pomijam tutaj już omawianie ekwipunku standardowego jak odzież, rękawice, kije.


Na pewno w terenie zagrożonym na niebezpieczeństwo wystąpienia lawin musimy dodatkowo wyekwipować się w zestaw ABC czyli detektor lawinowy zwany potocznie pipsem, sondę oraz łopatę. W ostatnich latach elementem dodatkowym aktywnie chroniącym nas przed zasypaniem są plecaki z systemem ABS – czyli poduszkami powietrznymi odpalanymi przez narciarza w trakcie niebezpieczeństwa związanego z lawiną.


Więcej informacji na temat organizacji wyprawy znajdziecie na stronie Team&Personal


wyjazdy integracyjne


WOJEWÓDZTWO

PODSTRONY


Piknik firmowy Kra...
Kategoria: Obsługa
Podkategoria: Piknikowe tereny
Typ oferty: Piknik
Cena: 0 zł
Piknik firmowy w K...
Kategoria: Obsługa
Podkategoria: Piknikowe tereny
Typ oferty: Piknik
Cena: 0 zł
Team building dla ...
Kategoria: Obsługa
Podkategoria: Trenerzy
Typ oferty: Team building
Cena: 0 zł
Eventy tematyczne...
Kategoria: Pokazy
Podkategoria: Tematyczne
Typ oferty: Eventy
Cena: 0 zł
budowanie zespołu, Team building, wyjazdy integracyjne, imprezy integracyjne, eventy, szkolenia biznesowe, gry integracyjne, imprezy plenerowe, piknik firmowy, incentive, imprezy dla firm, Kraków, Warszawa, Katowice, imprezy firmowe, organizacja eventów, organizacja konferencji, szkolenia dla firm, wieczór tematyczny, konferencje, outdoor, organizacja konferencji, DJ, koncerty, artyści, agencja muzyczna, covery, karaoke, pokazy tańca, dobry konferansjer