KATEGORIA

TYP OFERTY

CZY WARTO KORZYSTAć Z GIER SZKOLENIOWYCH

Czy warto na szkoleniach grać w gry symulacyjne? Niejednokrotnie spotkaliśmy się z opiniami że jest to marnowanie czasu, bo co może nam przynieść takie doświadczenie, poza chwilą niezobowiązującej zabawy?


Podstawowym założeniem konstruktorów czy też firm realizujących takie doświadczenia jest oderwanie uczestników od ich rzeczywistości zawodowych. Kolejny krok to utrzymanie odpowiedniej dynamiki pozwalającej na uruchomienie się naturalnych mechanizmów i zachować wśród uczestników. Take doświadczenie pozwalają nam w sposób bardziej zachowawczy spojrzeć na swoje niedociągnięcia w komunikacji, zarządzaniu czy współpracy.


gry symulacyjne


To w końcu w tym bezpiecznym, bo symulacyjnym środowisku możemy spróbować nowych wypracowanym podczas szkolenia umiejętności. Możemy przekonać się na żywym organizmie czy informacje które otrzymaliśmy mogą przydać się w naszym „realu”, jak zostaną przyjęte przez współpracowników i czy przyczynią się do lepszego funkcjonowania w korporacyjnej rzeczywistości.


Dlatego uczmy się na swoich błędach ale zdecydowanie na wyłącznie symulowanych przez gry doświadczeniach…


Team&Personal


WOJEWÓDZTWO

PODSTRONY


Eventy tematyczne...
Kategoria: Pokazy
Podkategoria: Tematyczne
Typ oferty: Eventy
Cena: 0 zł
Piknik firmowy w K...
Kategoria: Obsługa
Podkategoria: Piknikowe tereny
Typ oferty: Piknik
Cena: 0 zł
Team building dla ...
Kategoria: Obsługa
Podkategoria: Trenerzy
Typ oferty: Team building
Cena: 0 zł
Piknik firmowy Kra...
Kategoria: Obsługa
Podkategoria: Piknikowe tereny
Typ oferty: Piknik
Cena: 0 zł
budowanie zespołu, Team building, wyjazdy integracyjne, imprezy integracyjne, eventy, szkolenia biznesowe, gry integracyjne, imprezy plenerowe, piknik firmowy, incentive, imprezy dla firm, Kraków, Warszawa, Katowice, imprezy firmowe, organizacja eventów, organizacja konferencji, szkolenia dla firm, wieczór tematyczny, konferencje, outdoor, organizacja konferencji, DJ, koncerty, artyści, agencja muzyczna, covery, karaoke, pokazy tańca, dobry konferansjer