KATEGORIA

TYP OFERTY

IMPREZY INTEGRACYJNE - POMYSłY

Impreza integracyjna jest ważnym elementem na etapie budowania lub utrzymywania dobrych relacji w firmie lub zespole pracowników. Źle zaplanowana przyniesie więcej frustracji niż korzyści.


Do lamusa odeszły już zakładowe wyjazdy na grzyby, ognisko a alkohol przestał grać już kluczową rolę w trakcie wyjazdu. Jednakże największym błędem podczas planowania aktywności jest pomijanie części pracowników  w stylu: kierownicy się bawią a reszta patrzy :-/


imprezy integracyjne


Do wyboru jest szeroki wachlarz różnego rodzaju aktywności, które dobierane są w zależności od wieku, stażu i płci uczestników.


1.   Pierwsza grupa to typowe, proste outdoorowe aktywności jak:  wszelakie dmuchańce, skakance, przeszkody po strzelnice, paintball lub stacjonarny off road.  Te atrakcje doskonale sprawdzają się w typowo piknikowej formie, są niezobowiązujące (bawi się kto chce) i tak naprawdę nie przynoszą nic poza chwilą zabawy dla pracownika.


2.   Druga grupa to zajęcia animowane dla całej grupy biorącej udział w wyjeździe. Mogą pojawić się również elementy z pierwszej grupy, ale już w formule przygody i często wplecione w scenariusz np. gry.  Takie rozwiązanie jest atrakcyjne z punktu widzenia wspólnego działania i wypracowywania pozytywnych wspólnych doświadczeń pt. razem możemy zdziałać wiele….


3.   Trzecia grupa to zajęcia o zabarwieniu artystycznym,  utrzymujące spotkanie na wysokim poziomie energetycznym.


4.   Czwarta grupa to gry z elementami szkoleniowymi. Tutaj już warto zastanowić się nad celem naszego spotkania o czym piszemy w artykule „Impreza integracyjna czy szkolenie”


5.   Piątą grupą będą wyjazdy w atrakcyjne turystycznie miejsca - typu Incentive.


6.   Kolejna grupa to wolontariat pracowniczy (projekt społeczny).  Propozycja skierowana zwłaszcza dla zespołów dojrzałych (nie chodzi o wiek) , chcących mimo wszystko dobrze spożytkować czas pracując na rzecz miejsca, jednostki wymagającej takiego wsparcia.Team&Personal


WOJEWÓDZTWO

PODSTRONY


Eventy tematyczne...
Kategoria: Pokazy
Podkategoria: Tematyczne
Typ oferty: Eventy
Cena: 0 zł
Piknik firmowy w K...
Kategoria: Obsługa
Podkategoria: Piknikowe tereny
Typ oferty: Piknik
Cena: 0 zł
Team building dla ...
Kategoria: Obsługa
Podkategoria: Trenerzy
Typ oferty: Team building
Cena: 0 zł
Piknik firmowy Kra...
Kategoria: Obsługa
Podkategoria: Piknikowe tereny
Typ oferty: Piknik
Cena: 0 zł
budowanie zespołu, Team building, wyjazdy integracyjne, imprezy integracyjne, eventy, szkolenia biznesowe, gry integracyjne, imprezy plenerowe, piknik firmowy, incentive, imprezy dla firm, Kraków, Warszawa, Katowice, imprezy firmowe, organizacja eventów, organizacja konferencji, szkolenia dla firm, wieczór tematyczny, konferencje, outdoor, organizacja konferencji, DJ, koncerty, artyści, agencja muzyczna, covery, karaoke, pokazy tańca, dobry konferansjer