KATEGORIA

TYP OFERTY

JEDNODNIOWE IMPREZY DLA FIRM - TAńSZA ALTERNATYWA NA WYJAZD INTEGRACYJNY

Ostatnie lata naznaczone kryzysem spowodowały, że  firmy coraz częściej zastanawiają się nad tańszą alternatywą organizacji wyjazdu integracyjnego. Nie jest tajemnicą że w przypadku wyjazdu kilkudniowego, sporą część budżetu pochłaniają noclegi.   Dlatego posiadając ograniczony portfel warto rozpatrzyć dwie opcje:


1. Organizację jednodniowej imprezy firmowej, w oparciu o konwencję plenerową lub zamkniętą (w okresach zimowych)


2. Organizację imprezy stacjonarnej.


Pierwsza opcja pozwala nam na realizację imprezy w fajnym miejscu, niestety w ograniczonej odległości od miejsca pracy (przeważnie do 100km) aby czas przejazdu nie przewyższał czasu pobytu. Możemy nawiązać współpracę z ośrodkiem hotelowym, wypoczynkowym i za niewielką opłatę korzystać z zaplecza wypoczynkowego i restauracyjnego.


Alternatywą bardziej wymagającą pod kątem organizacyjnym jest wynajęcie samego terenu (np. ładnej polany od Lasów Państwowych ) który wyposażymy w zaplecze (namioty i ławostoły) oraz dobry catering.


wyjazdy integracyjne


Wybór konkretnego miejsca obliguje nas w przypadku planowania atrakcji dodatkowych, specyficznych ( dostęp do wody, plaży, terenów górskich, możliwość rozstawienia sceny, nagłośnienia itp). Warto skorzystać wówczas z doświadczenia agencji eventowej, która doradzi nam i pomoże w organizacji, biorąc na swoje barki całą logistykę wydarzenia.


Organizacja imprezy stacjonarnej pozwala okroić koszty już do minimum ( brak noclegu i kosztów dojazdu). Czasami jest to dobra opcja w przypadku małego budżetu, możemy wówczas nasze pieniądze przeznaczyć na rozbudowane menu, dobre napoje i fajną atrakcję podczas eventu. Może to być występ zespołu muzycznego, pokaz artystyczny lub nieszablonowy program wieczorny.


Minusem takiego rozwiązania jest krótki czas na wspólną integrację.


MICE4u.pl


WOJEWÓDZTWO

PODSTRONY


Piknik firmowy w K...
Kategoria: Obsługa
Podkategoria: Piknikowe tereny
Typ oferty: Piknik
Cena: 0 zł
Eventy tematyczne...
Kategoria: Pokazy
Podkategoria: Tematyczne
Typ oferty: Eventy
Cena: 0 zł
Team building dla ...
Kategoria: Obsługa
Podkategoria: Trenerzy
Typ oferty: Team building
Cena: 0 zł
Piknik firmowy Kra...
Kategoria: Obsługa
Podkategoria: Piknikowe tereny
Typ oferty: Piknik
Cena: 0 zł
budowanie zespołu, Team building, wyjazdy integracyjne, imprezy integracyjne, eventy, szkolenia biznesowe, gry integracyjne, imprezy plenerowe, piknik firmowy, incentive, imprezy dla firm, Kraków, Warszawa, Katowice, imprezy firmowe, organizacja eventów, organizacja konferencji, szkolenia dla firm, wieczór tematyczny, konferencje, outdoor, organizacja konferencji, DJ, koncerty, artyści, agencja muzyczna, covery, karaoke, pokazy tańca, dobry konferansjer