KATEGORIA

TYP OFERTY

FIRMOWE IMPREZY INTEGRACYJNE

Czy firmowe imprezy integracyjne zawsze muszą być nudne i nieciekawe? Era „dmuchańców” minęła już bezpowrotnie. Coraz trudniej też sprostać oczekiwaniom naszych pracowników.  Dlatego zamiast samotnie główkować w hermetycznie zamkniętym dziale HR, warto sięgnąć do mądrości grupy/zespołu, do ich oczekiwań i pragnień. 


Organizacja wyjazdu integracyjnego przy udziale pracowników przynosi same korzyści, świeże spojrzenie, nieszablonowe pomysły/ propozycje a co najważniejsze oddaje inicjatywę. Dzięki takiemu posunięciu, nie usłyszycie po powrocie że miejsce na wyjazd było nie takie a atrakcje mogły być inne…


team building


Niejednokrotnie spotykaliśmy się z  sytuacją dużych rozbieżności oczekiwań na linii organizator (po stronie klienta) i ich goście (przeważnie pracownicy).  Niestety w takiej sytuacji tylko atrakcyjny i  bezbłędnie przeprowadzony program jest w stanie się obronić, w przeciwnym wypadku mamy frustrację w zespole i kuluarowe plotki.


No tak, ale jak obronić się przed zbyt wybujałymi oczekiwaniami pracowników?  Ciężko jest za budżet wystarczający na firmowego grilla zrealizować tygodniowy wyjazd zagraniczny... Dlatego warto czasami zastanowić się nad zasadnością organizacji imprez cyklicznie, organizować je formule co dwa lata, zastępując rok bez imprezy małym wydarzeniem stacjonarnym.


Więcej na ten temat w artykule „Jednodniowe imprezy dla firm - tańsza alternatywa na wyjazd integracyjny?


MICE4u.pl


WOJEWÓDZTWO

PODSTRONY


Piknik firmowy Kra...
Kategoria: Obsługa
Podkategoria: Piknikowe tereny
Typ oferty: Piknik
Cena: 0 zł
Team building dla ...
Kategoria: Obsługa
Podkategoria: Trenerzy
Typ oferty: Team building
Cena: 0 zł
Piknik firmowy w K...
Kategoria: Obsługa
Podkategoria: Piknikowe tereny
Typ oferty: Piknik
Cena: 0 zł
Eventy tematyczne...
Kategoria: Pokazy
Podkategoria: Tematyczne
Typ oferty: Eventy
Cena: 0 zł
budowanie zespołu, Team building, wyjazdy integracyjne, imprezy integracyjne, eventy, szkolenia biznesowe, gry integracyjne, imprezy plenerowe, piknik firmowy, incentive, imprezy dla firm, Kraków, Warszawa, Katowice, imprezy firmowe, organizacja eventów, organizacja konferencji, szkolenia dla firm, wieczór tematyczny, konferencje, outdoor, organizacja konferencji, DJ, koncerty, artyści, agencja muzyczna, covery, karaoke, pokazy tańca, dobry konferansjer