OBIEKTY WYRÓŻNIONE
Piknik firmowy
Kategoria: Obsługa
Podkategoria: Piknikowe tereny
Cena: 0 zł
zobacz szczegóły »

OBIEKTY PROMOWANE
Piknik firmowy
Kategoria: Obsługa
Podkategoria: Piknikowe tereny
Cena: 0 zł
zobacz szczegóły »

Iluzjonista Rafał Mulka
Kategoria:Pokazy
Podkategoria:Magia
Typ oferty:Impreza
 
Miasto:Bielsko-Biała
Województwo:Śląskie
Telefon:504989497
Email:biuro@rafalmulka.pl
Strona WWW:rafalmulka.pl
 
Cena:3000 zł
Kliknij w miniaturę by powiększyć

OPIS:

Wybierając z naszej oferty program sceniczny , przekonają się Państwo , że to specjalizacja iluzjonisty Rafała Mulki - półfinalisty IV Edycji Programu Mam Talent, coś nad czym pracuje od wielu lat , ze szczególnym zaangażowaniem.


Każdy klient traktowany jest indywidualnie, nie zaś schematycznie dlatego program sceniczny nie jest oparty na stałym scenariuszu lecz jest on budowany każdorazowo indywidualnie.


Dostosowujemy program do ilości widzów, wielkości sali , charakteru spotkania , warunków technicznych i oczywiście oczekiwań oraz sugestii klienta.


Program sceniczny może zatem zostać przygotowany zarówno dla widowni kameralnej ( 20 czy 30 osobowej) i zostać zaprezentowany nie na scenie lecz zaadoptowanej na potrzeby programu części sali o powierzchni. ok. 12-20 m², jak również mieć formę pełnospektaklową dostosowaną do sal widowiskowych z widownią obejmującą 200 do 500 osób.


Czas trwania programu także nie jest stały. Program sceniczny może trwać od 20 do 70 minut , może być prezentowany w jednej lub kilku odsłonach wkomponowanych w całość większego programu toczącego się na scenie.


Jedynie zasady współpracy są stałe. Z równą uwagą i starannością przygotowujemy się zarówno do programów kameralnych jak i pełnospektaklowych.


Każdy z programów jest połączeniem efektów magicznych , muzyki , światła i efektów specjalnych .


Łączy iluzję z grą aktorską, humorem słownym i sytuacyjnym, jest przedstawieniem interaktywnym tworzonym wspólnie z widownią , która wraz z Rafałem Mulką wkracza w świat pełen magii.


Dobór repertuaru wykorzystywanego do przygotowania programów scenicznych obejmuje kilkadziesiąt trików – zarówno wykonywanych przez najlepszych światowych iluzjonistów, takich jak :David .Copperfield , Kevin James, Dirk Losander, Peter Marvey, Norbert Ferre opracowanych w nowych , ciekawych i oryginalnych aranżacjach , a także kilka własnych w pełni autorskich efektów magicznych.


Najważniejsze dla nas jest perfekcyjne wykonanie programu i pełen profesjonalizm w realizacji całego show dlatego programy sceniczne wymagają zapewnienia odpowiednich warunków technicznych. Możemy we własnym zakresie zapewnić całość wymaganego osprzętu - dysponujemy zarówno własnym nagłośnieniem, oświetleniem, okurtynowaniem, wytwornicami dymu jak i profesjonalną obsługą techniczną.Film Youtube:


WARUNKI TECHNICZNE:

Warunki techniczne jakie powinien spełnić organizator zamawiając program sceniczny to:


-frontalne ustawienie widowni


-możliwość zaciemnienia sali na czas trwania programu


-scena o wymiarach od 4x3 m do 8x 6 m ( w zależności od czasu trwania programu oraz doboru repertuaru) lub miejsce do zaadoptowania na scenę o wym.5x4m przy scenicznym programie kameralnym – max.50osób


-pomieszczenie przeznaczone na garderobę


-możliwość montażu od 2 do 4 h przed rozpoczęciem imprezy ( w zależności od rodzaju zamówionego programu) w przypadku zapewnienia przez nas oświetlenia i nagłośnienia


-zabezpieczenie prądowe od 3 do 5 kW ( w zależności od rodzaju programu)


Biorąc pod uwagę, że program jest programem interaktywnym zalecane jest ustawienie schodów od strony widowni tak, aby wybierani widzowie mieli łatwy dostęp na scenę.KOSZTY DODATKOWE:

Podana cena 3000 zł dotyczy programu scenicznego trwającego ok. 40 minut.


Istnieje możliwość negocjacji cen oraz dostosowania zakresu programu do oczekiwań i możliwości finansowych organizatora ( przedział cenowy 1500 do 8000 zł )
Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą, zapytaj o interesujący cię termin lub zamów ofertę uzupełniając poniższy formularz.
Twój email *
Temat *
Treść *
Imię i Nazwisko
Telefon
Dane do faktury
* Wymagane pola
Piknik firmowy...
Kategoria: Obsługa
Podkategoria: Piknikowe tereny
Typ oferty: Piknik
Cena: 0 zł
budowanie zespołu, Team building, wyjazdy integracyjne, imprezy integracyjne, eventy, szkolenia biznesowe, gry integracyjne, imprezy plenerowe, piknik firmowy, incentive, imprezy dla firm, Kraków, Warszawa, Katowice, imprezy firmowe, organizacja eventów, organizacja konferencji, szkolenia dla firm, wieczór tematyczny, konferencje, outdoor, organizacja konferencji, DJ, koncerty, artyści, agencja muzyczna, covery, karaoke, pokazy tańca, dobry konferansjer