OBIEKTY WYRÓŻNIONE
Team Puzzle - doskona
Kategoria: Technika
Podkategoria: Gry indoor
Cena: 0 zł
zobacz szczegóły »

OBIEKTY PROMOWANE
Wspólny dom - Gra int
Kategoria: Technika
Podkategoria: Gry indoor
Cena: 0 zł
zobacz szczegóły »

RENESANS Koncert i Event
Kategoria:Muzyka
Podkategoria:Rock
Typ oferty:Koncert
 
Miasto:Radom
Województwo:Mazowieckie
 
Cena:5000 zł
Kliknij w miniaturę by powiększyć

OPIS:

Oferta zespołu Renesans na koncert lub event

Zespół Renesans został założony jesienią 2000 roku w Radomiu, przez braci Michała i Grzegorza Biernackich. Zespół wielokrotnie był główną atrakcją na finałach WOŚP,Juwenaliach,Dniach Miast. Poza tym koncertował z takimi gwiazdami jak m.in: Natalia Kukulska, Szymon Wydra & Carpe Diem, Paweł Kukiz i Piersi, IRA, Happysad, Blenders, Ich Troje, De Press, Lipali, K.A.S.A, HEY, Akurat, Strachy na lachy, Kazik Na Żywo, VOX, BIG CYC, Róże Europy.

Renesans w swoim dorobku artystycznym posiada 35 autorskich kompozycji oraz ok 50 coverów utrzymanych w szeroko pojętym stylu rockowym.  • ·                     Gramy w składzie:

  • ·                     Michał Biernacki      gitara śpiew

  • ·                     Grzegorz Biernacki  gitara

  • ·                     Kamil Tomasik        perkusja

  • ·                     Maciej Świtas         bas


Oferujemy bogate estradowe doświadczenie, profesjonalny backline oraz sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy, wystarczający do profesjonalnego zrealizowania koncertu klubowego lub niewielkiej imprezy plenerowej. Dodatkowo w ramach występu istnieje możliwość poprowadzenia-zorganizowania rockoteki, dyskoteki. W razie potrzeby możemy wykonać mini koncert w formie akustycznej. Obecnie pracujemy nad nagraniem albumu w studio Szymon Wydra & Carpe Diem

Zapraszamy do współpracy, jesteśmy otwarci na różne propozycje.Pozdrawiamy. Renesans.Film Youtube:


Dzwięk mp3:

WARUNKI TECHNICZNE:

Oferta obejmuje koncert 3 sety po około 45 minut do 1 godziny w tym nagłośnienie i oświetlenie. Koszt dojazdu zależny od odległości.  Powyżej 100km od bazy zespołu  1 zł za km plus nocleg przy odległości większej niż 200 km.


Cena za koncert autorski z elementami przebojów polskiego rocka trwający  około 1,5 godzny wynosi 3500zł


Koszt występu coverowego to 5000zł w tym pełne zrealizowanie koncertu od strony technicznej.  Jeżeli jest to plener potrzebna tylko zadaszona scena, zasilanie oraz ochrona.KOSZTY DODATKOWE:

Dodatkowa realizacja rockoteki-dyskoteki jest rozliczana zależnie od czasu jej trwania. koszt w przybliżeniu to 300zł za jedną godz z prowadzeniem. lub możemy udostępnić aparaturę profesjonalnemu DJ-owi.


Jeśli chodzi o koncert akustyczny również zapewniamy nagłośnienie i światło. Czas trwania takiego występu to także 3 sety po około 45 minut do 1 godziny 2000zł plus koszty dojazdu i nocleg.


W przypadku  samej technicznej realizacji imprezy w postaci nagłośnienia oraz oświetlenia z możliwością poprowadzenia dyskoteki po wydarzeniu to 2500zł


Cena za występ coverowy zespołu z zapewnionym przez organizatora i spełniającym nasz rider techniczny nagłośnieniem oraz oświetleniem to w przybliżeniu 3500zł
Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą, zapytaj o interesujący cię termin lub zamów ofertę uzupełniając poniższy formularz.
Twój email *
Temat *
Treść *
Imię i Nazwisko
Telefon
Dane do faktury
* Wymagane pola
Wspólny dom - Gra ...
Kategoria: Technika
Podkategoria: Gry indoor
Typ oferty: Team building
Cena: 0 zł
budowanie zespołu, Team building, wyjazdy integracyjne, imprezy integracyjne, eventy, szkolenia biznesowe, gry integracyjne, imprezy plenerowe, piknik firmowy, incentive, imprezy dla firm, Kraków, Warszawa, Katowice, imprezy firmowe, organizacja eventów, organizacja konferencji, szkolenia dla firm, wieczór tematyczny, konferencje, outdoor, organizacja konferencji, DJ, koncerty, artyści, agencja muzyczna, covery, karaoke, pokazy tańca, dobry konferansjer